Start › Forum › Sprzęt › Nokia › LG SHINE i Nokia 5800 XpressMusic w Play › Odpowiedz na: LG SHINE i Nokia 5800 XpressMusic w Play
Nokia nawet w przyzwoitej cenie, ciekawe ile osób jest nią zaiteresowanych