Start › Forum › Sprzęt › Nokia › Nokia N86 8MP (video) › Odpowiedz na: Nokia N86 8MP (video)
Gość
17 lutego 2009 o 12:01
Liczba postów: 139084
Samsunga nigdy bym nie chciał,nawet za darmo,bo to jest tragiczna marka.SE może być,a HTC bardzo dobre,lecz ja jestem zwolennikiem Nokii za niezawodnosc.