Start Forum Sprzęt Nokia Nokia N86 8MP (video) Odpowiedz na: Nokia N86 8MP (video)

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139230

Samsunga nigdy bym nie chciał,nawet za darmo,bo to jest tragiczna marka.SE może być,a HTC bardzo dobre,lecz ja jestem zwolennikiem Nokii za niezawodnosc.