Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Pozostali producenci › Telefon komórkowy zabił właściciela › Odpowiedz na: Telefon komórkowy zabił właściciela
Gość
3 lutego 2009 o 21:26
Liczba postów: 139183
tylko nie noś jej w przedniej kieszeni spodni bo wtedy cos cenniejszego Ci wyrwie 😉