Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Pozostali producenci › Philips Xenium X710 na dwie karty SIM › Odpowiedz na: Philips Xenium X710 na dwie karty SIM
Gość
1 stycznia 2009 o 21:31
Liczba postów: 139017
sand: to pewnie będziesz musiał skleić do kupy dwie 1600 😀