Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Polkomtel chce mieć na koniec 2008 r. 14,8-14,9 mln klientów Odpowiedz na: Polkomtel chce mieć na koniec 2008 r. 14,8-14,9 mln klientów

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139199

tak z ciekawości który z opów miał największy zysk netto w tym roku ? hmm Orange i chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego…

aaa i KLIENTÓW ma dużo:)