Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Polkomtel chce mieć na koniec 2008 r. 14,8-14,9 mln klientów › Odpowiedz na: Polkomtel chce mieć na koniec 2008 r. 14,8-14,9 mln klientów
Gość
20 grudnia 2008 o 22:48
Liczba postów: 139014
tak z ciekawości który z opów miał największy zysk netto w tym roku ? hmm Orange i chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego…
aaa i KLIENTÓW ma dużo:)