Start › Forum › Operatorzy › Komunikatory › Gadu-Gadu zapowiada koniec tradycyjnych telefonów › Odpowiedz na: Gadu-Gadu zapowiada koniec tradycyjnych telefonów
Gość
4 grudnia 2008 o 18:16
Liczba postów: 139239
Za darmo to można dostać po Ryju na mieście albo zółtaczkę w szpitalu nic więcej 🙂