Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Samsung F480 na Święta w MixPlusie › Odpowiedz na: Samsung F480 na Święta w MixPlusie
Gość
3 grudnia 2008 o 11:34
Liczba postów: 139089
matko jedyna..ceny tel kosmiczne.1pakiet na 30 dni(poza netem),wykluczanie sie wiw z wn..zeby choc pakiet do wszystkich za 40gr byl wielokrotny ale nie wiecej niz 5 w miesiacu byloby sensownie a tak to oferta słabiutka