Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Świąteczne oferty w Plusie › Odpowiedz na: Świąteczne oferty w Plusie
Gość
5 grudnia 2008 o 18:33
Liczba postów: 139004
co Wy tam o tym play i play;) reklama jakaś czy co? ja używam simplusa i mam 5 gr do swoich i na stacjonarke i 40 gr do innych, też do play i sięnie chwalę. a opa nie zmienie bo bardzo dużo ludzików mam w plusie. cześć!