Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Świąteczne oferty w Plusie Odpowiedz na: Świąteczne oferty w Plusie

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139210

co Wy tam o tym play i play;) reklama jakaś czy co? ja używam simplusa i mam 5 gr do swoich i na stacjonarke i 40 gr do innych, też do play i sięnie chwalę. a opa nie zmienie bo bardzo dużo ludzików mam w plusie. cześć!