Start › Forum › Plus najlepszy w transmisji danych › Odpowiedz na: Plus najlepszy w transmisji danych
Gość
19 listopada 2008 o 09:46
Liczba postów: 138970
może płaczą? a tak poważnie to we wszystkich testach co robią plus wygrywa, gratulacje. przed umową powinni ludzie jednak wziać na próbę necik do lapsa i zobaczyc jak u nich działa a nie tylko na tym co w salonie zobaczą się opierać i później wylewać łzy ze "a miało być tak pięknie ale mi nie działa"