Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Baterie Li-ION lepsze o 800 proc. › Odpowiedz na: Baterie Li-ION lepsze o 800 proc.
Gość
15 listopada 2008 o 19:19
Liczba postów: 139206
Teraz to każdy chce do nich dołączyć. Za 5 lat będzie pewnie można ładować telefony komórkowe indukcyjnie w autobusach miejskich :]