Start › Forum › Sprzęt › Nokia › Brzytwa HSDPA od Nokii › Odpowiedz na: Brzytwa HSDPA od Nokii
i to ma byc brzytwa? czy motka z napisem nokia i to z lipnymi funkcjami jak w motce xD