Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Nowy Tak Tak -15 groszy za minutę i Godzina za Grosze › Odpowiedz na: Nowy Tak Tak -15 groszy za minutę i Godzina za Grosze
Gość
29 grudnia 2008 o 14:10
Liczba postów: 139080
Jestem w Nowym Tak taku i załuje ale wiem ze juz nie ma powrotu do starego happy,pytanie natomiast dotyczy Godziny za Grosze ,otoz trzy dni temu zamowilam ta usługe i nadal nie jest aktywna,czy ktos wie od kiedy bede mogła wkoncu gadac ta godzine za te grosze? pzdr.