Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Nowy Tak Tak -15 groszy za minutę i Godzina za Grosze › Odpowiedz na: Nowy Tak Tak -15 groszy za minutę i Godzina za Grosze
Gość
12 listopada 2008 o 13:10
Liczba postów: 139047
Dokładnie o tym pisałem. Godzina za grosze wychodzi mega korzystnie- w moim przypadku- praktycznie przy każdej rozmowie. Tak sobie kalkuluję, że nawet, gdybym wykupił pakiet minut (początkowo są po 30gr/min), to mi się opłaca przy każdej rozmowie trwającej ponad 3 minuty. Czyli- przy praktycznie każdej. Moim zdaniem- super oferta: jasna, klarowna i opłacalna.