Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Nowy Tak Tak -15 groszy za minutę i Godzina za Grosze › Odpowiedz na: Nowy Tak Tak -15 groszy za minutę i Godzina za Grosze
Gość
3 listopada 2008 o 18:14
Liczba postów: 139207
Oprocz, pakietow dostaje sie jednak te ekstra minuty w sieci era gratis wiec tez dobrze. Generalnie oferta nie jest zla. Mialem swojego czasu popa i zjadal mi 65gr takze drozej o cale 6gr a to jest juz duzo w dodatku bonusowa kasa jak byla to tylko do rozporzadzenia po sieci nie poza. Tak wiec TT ma tez plusy, bo jak czytam i pamietam, TT daje zawsze bonusy pieniezne do swobodnego wydania. A porownujac z podstawowymi cennikami plusa albo wlasnie oragne to chychodzi defakto taniej.pozdr sebi