Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Kalkulator bilingowy › Odpowiedz na: Kalkulator bilingowy
Gość
24 września 2006 o 10:04
Liczba postów: 139239
a co? moze maja ci zrobic ekstra rabat bo dzwoniles o 0,3 sek mniej?! moze wogole rachunek
niech zaplaca "ci panstwo"? kochany(a) yanie… haha takie rzeczy to tylko w
erze! a i tak nie kukaja ;-P