Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Kalkulator bilingowy Odpowiedz na: Kalkulator bilingowy

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139014

a co? moze maja ci zrobic ekstra rabat bo dzwoniles o 0,3 sek mniej?! moze wogole rachunek
niech zaplaca "ci panstwo"? kochany(a) yanie… haha takie rzeczy to tylko w
erze! a i tak nie kukaja ;-P