Polkomtel odwoła się od kary
Dzisiaj Spółka Polkomtel została poinformowana o decyzji Prezesa UOKIK w sprawie nałożenia kary w wysokości 130.689.900 PLN za rzekomy brak współdziałania w toku kontroli Urzędu w Polkomtel. W naszej ocenie decyzja ta została podjęta bezpodstawnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Spółka odwoła się od decyzji do UOKIK - czytamy w informacji prasowej operatora Plusa.