Start › Forum › Odpowiedz na:
Mało informacji. Temperaturę i wilgotność to mam w stacji pogodowej. Jedynie PM2.5. Dali by coś do pomiaru kurzu, czyli szeroki zakres PM nie tylko 2.5. Do tego tlenki azotu i SO2.