Gość
16 grudnia 2017 o 17:40
Liczba postów: 139183
To 5G to wlasnie zrobia na tych swiatłowodach ktore teraz buduja. Co wiecej jeszcze takie playe i tmobile beda im za te swiatłowody bulić abys mogl z tego 5G korzystac. Wiecej wyobrazni mosci panie. Stacje trzeba czyms podłaczyc a zarowka bez pradu nie swieci to jakby ci w gimnazjum nie powiedzieli.