Gość
16 czerwca 2017 o 22:22
Liczba postów: 139230
U nas nie jest tanio, jest po prostu usługa w cenie dostosowanej do wypłat:P
W de, nl, uk itp stawki mają takie same lub nawet niższe od nas w stosunku do zarobków!
Więc niech Virginia się tak nie podnieca naciągaczami czy innymi szarpnięciami tambylców XD