Start Forum Odpowiedz na:

KarolSk
Uczestnik
Liczba postów: 314

Tylko szkoda, że hospicja funkcjonują w tym kraju pod imieniem jakiegoś przywódcy religijnego. PiSlamizm na całego. Nie ma już zasłużonych naukowców, którzy w jakiś sposób przyczynili się do zmniejszenia cierpień osób, które przebywają w hospicjach? Konieczne jest odwoływanie się do jakichś religijnych xxx? (przykro nam i przepraszamy, że w takim newsie, ale musimy zareagować. Nie można obrażać uczuć religijnych. Nie ma w Polsce zakazu budowy hospicjum i nadawania im nazw nie tylko religijnych).