Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139232

Drogo jak to zawsze w Play.
Ktoś jeszcze się nabiera na ten ich bełkot reklamowy?
Najgorszy operator w PL z ograniczeniem w roamingu do 3Mb