Start › Forum › Odpowiedz na:
Jestem w miarę młody (niewiele po 30-stce) mam wyższe wykształcenie techniczne, własną firmę i nie ma konta na FB. Czy jestem normalny czy ulegam antyinwigilacyjnej paranoi?