Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139238

tak narzekacie, a jednak każdy już dobrze pamięta, że ich abonamenty są bez dodatkowych kosztów i mają uproszczone faktury. znaczy, że reklama działa! ;P