Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139206

też wziąłem p9 w me. Promocja chyba nie jest jakaś niebywała ale zawsze, a chciałem mieć ten kom. Wreszcie coś innego niż sony i samsung.