Gość
24 czerwca 2016 o 08:45
Liczba postów: 139202
To ludzie niepełnosprawni umysłowo, chcą wcisnąć reklamy KAŻDEMU i nie rozumieją, że niektórzy ludzie ich po prostu NIE CHCĄ!! Mam prawo decydować, co ma się wyświetlać na monitorze mojego komputera, a co nie. Mówią nam, że od 25-ciu lat w naszym kraju jest wolność, a ze wszech stron czuć coraz większy ucisk. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o jakieś głupie reklamy lecz jest to widoczne we wszystkich sferach naszego życia. Prawdą jest, że diabeł tkwi w szczegółach, bo jeśli będziemy się zgadzać na ucisk w małych sprawach (czyt. reklamy w internecie), to w końcu pozwolimy całkowicie odebrać sobie wolność.