at jo . ja akurat mam ten telefon , ale ty najwyrazniej jestes opłacanym przez konkurencje klakierem i wynajętym po to żeby oczerniac tego myphona. możliwe też (a o czym świadczy twoj pierwszy wpis) że jestes na jakichś lekach a które zmieniaja świadomosc leczonego. temu nalezy przypisac twoj bełkot i pełne chaosu a wrecz idiotyczne wymysły. jest to wytrzymały i prosty fon do dzwonienia. odporna na zniszczenia obudowa wiele juz u mnie wytrzymała. i telefon działa doskonale. brednie tego jo nie znajduja potwierdzenia w testach myphone. a jest kilka w internecie. i widac ze testujacy nie cackaja sie z tym urządzeniem. podoba mie dobre trzymanie zasiegu. moj daje rade a gdzie inne telefony (np : moto g 2015 czy solid b2710) nie łapią zasiegu
Odpowiedz na:2018-01-29T04:53:59+01:00