Start › Forum › Odpowiedz na:
Uzytkuje ta opaske od 4 dni. Poki co jestem bardzo zadowolona. Bateria trzyma znakomicie. Nie mam zadnych problemow. Uzytkuje z iphone 5s. Goraco polecam.