Start › Forum › Odpowiedz na:
To oczywiste, że muszą pozostawić ten pakiet i go pozostawią, więc nie rozumiem takiego kombinowania z jego przedłużaniem zamiast wprowadzić na stałe. Niech dadzą opcje np. 5GB/5zł, 10GB/10zł. i będzie super i prosto.