Gość
6 października 2015 o 09:44
Liczba postów: 139183
A we Wrocławiu Kapo chodzi -bawcie się sprzedażą , a jak nie sprzedajesz -to moze się nie nadajesz ?? -Zrozum kobieto że kupy jak ciastka nie można sprzedawać !!!!! ,a kulka w sklepie „nadrzędnym” tak stresuje i straszy ludzi że mamy już dość !!!!