Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139183

A we Wrocławiu Kapo chodzi -bawcie się sprzedażą , a jak nie sprzedajesz -to moze się nie nadajesz ?? -Zrozum kobieto że kupy jak ciastka nie można sprzedawać !!!!! ,a kulka w sklepie „nadrzędnym” tak stresuje i straszy ludzi że mamy już dość !!!!