L4 na pracownika wysyła najgorszy soft pracodawców -kiedys robił tak pewien bank -inna go potępiły – Oczywiscie chory się obroni ,choc są przypadki gdzie facet po zawałach został uzdrowiony -ciekawe co firma zrobi jak kogos uzdrowią w czasie depresji -a ten ktoś sobie coś zrobi -Fosiasty na sumieniu będzie miał 🙂 🙂 u nas na Mazowszu 60 procent dostało wezwania 🙂 -Tylko szanowna firmo niemiecka i pracujący dla niej polscy MANAGEROWIE (bo nie menager) -jak ludzie uciekają na l4 to z Wami jest coś nie tak -przestańcie siać mobbing ,straszyć ,a będzie dobrze -jak w końcu ktoś z Bon zobaczy że za cały są odpowiedzialni F , K oraz pseudo regionalni i Wam podziękuje to firma wróci na własciwe tory !!! Zrobiliscie przekręt w tamtym roku -wszystko poszło w raty i zaksiegowane na tamten roku -teraz z abonamentów własciwych za 100 spływa po 20-30zł miesięcznie i nie zrobicie planu rocznego ,ale winni są sprzedawcy !!! -których okradliscie na kasie- jak się robi kreatywną księgowość to w koncu wybuchnnie -(poprzedni zarząd to wiedział i odszedł po wypłaceniu pewnie premi za tamten rok) ,ale inni gnębąc ludzi myślą że jeszcze będą się slizgać -mam nadzieje że do czasu -to tylko prywatna opinia ,ale zgodna z obserwacjami innych
Odpowiedz na:2018-01-22T01:29:18+01:00