[quote]Trochę późno, wakacje się kończą a smartfon prawie na wyprawę w góry. Nawet warto się nim zainteresować [/quote]tez miałem takie wrażenie ale mniejsza o to , nie kazdy co potrzebuje pancerniaka wyjedża w góry co rusz
[quote]Wszyscy się chwalą aparatem Sony, ale to chyba jakieś wybraki, bo u tych Chińczyków coś one słabo się sprawują. Ciekawe jak będzie w tym przypadku. Kiedy test, bo parametry i cena jak na pancerny smartfon zachęca. [/quote]jest juz premiera więc może sam się przekonaj[quote]@Wilku masz rację, poza tym jak na „telefon czołg” jest zaskakująco wydajny, jestem bardzo ciekawy testów [/quote]wg mnie taki czołg musi byc mega wydaj , w końcu oprócz odporności uzywamy na raz gps , transmisji danych i aplikacji,musi dawać rade, 2gb ram chyba da rade
[quote]
axe lte zapowiadaja po 999zl, mysle ze to dobra cena, patrzac na cat czy evolveo[/quote] cenowo wychodzi nawet zadowalająco
[quote] co do odpornosci to bedzie trzeba autem sie po nim przejechac to sie okaze :)[/quote] myślę,że spokojnie da rade takiemu testowi
[quote]
, poza tym GG3 jest dpiero drugi raz w myphone (wczesniej infinity), wczesniej byly dragontrail [/quote] bez gg3 niewyobrażam sobie juz smartfonów, w pancernych to podstawa, do tego wzmocniona obudowa