Start › Forum › Odpowiedz na:
plus na pewno nie obniży rachunków za korzystanie z energii. Ja zaufałem novum i jako wcześniej firma telekomunikacyjna a teraz sprzedawca prądu oferuje naprawdę dobre warunki.