Gość
28 marca 2015 o 22:40
Liczba postów: 139210
A dało by rade zrobić taryfę bez : 1) Pakiet danych w UE, 2) pakietu internetowego w kraju ? Wiadomo nie od dziś że jak coś jest w taryfie ( niby za darmo) to znaczy że wliczone w cenę. A więc cena była by niższa bez tych przymusowych gratisów. Bo internetu w tel nie używam. A jak już koniecznie potrzebuję to przecież co krok jest darmowy hotspot a jak nie ma to mam hasła i loginy do Orange Fun Spot i UPC Wi-Free. Oj ty plusie o dobrą ofertę to chyba trzeba się ciągle użerać z działem utrzymania.