Start Forum Odpowiedz na:

LesH
Uczestnik
Liczba postów: 3876

Po co 3K? A choćby po to, by robiąc screeny scen filmu UHD mieć ich kadry w max możliwej rozdzielczości, a ta na zrzutach ekranu zależy przecież od rozdzielczości wyświetlacza. Często z tego korzystam w Galaxy NOTE4 oraz Galaxy tab S 10,5 LTE i mam dzięki screenshotom takich wyświetlaczy fotki o przyzwoitej rozdzielczości. Wprwdzie nie jest ona UHD 4K jak zapis odtwarzanego filmu, ale znacznie większa niż np. full HD, że już o gorszych ekranach smartfonów nie wspominę. Także podsumowując wywodzik: coraz wyższą rozdzielczość wyśwetlaczy smartfonów warto mieć choćby po to, by uzyskane z nich zrzuty ekranu były jak najlepiej jakości i wyrazistości. A przecież to tylko jeden z powodów…