Start › Forum › Odpowiedz na:
Z okazji 12-lecia AM mam pytanie. Czy a jeżeli tak to kiedy pojawi się trójwymiarowe ukształtowanie terenu? Wszak w Europie znacząca część terenu to góry bądź pogórza.