Gość
10 kwietnia 2014 o 10:36
Liczba postów: 139183
nokia produkując takie telefony przypomina producenta monitorów crt gdy inni produkują tylko LCD… swoją drogą w Europie jest na takie produkty popyt… W Azji juz sie takiego czegoś nie sprzedaje…. nie wiem jak marża i zysk na tym wychodzi ale podejrzewam ze nie za bardzo…