Start › Forum › Odpowiedz na:
wpisałam ten kod i przyszedł mi sms: ”Promocja sms-y do wszystkich sieci za 3 gr została włączona na 30 dni. Pobrano opłatę 5 zł” a jak piszę sms-y to normalnie pobiera mi pieniądze co jest noo ?