Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139201

mam nadzieje, ze od czerwca bilon w automatach powoli zacznie znikać i za kawę, napoj z automatu, czy pilet parkingowy, będę mogl wreszcie zaplacic zblizeniowo. Wszyscy strasza, ze placenie niebezpieczne, a czy którykolwiek z was choćby slyszal o kims, kto stracil w ten sposób pieniądze, a bank tych pieniędzy nie zwrocil ?