Start Forum Odpowiedz na:

Bita-po
Uczestnik
Liczba postów: 1040

To niby tylko incydenty, ale informacja idzie w świat i pewnie znajdzie się wielu takich co z tego powodu nie kupi iPhona. Zobaczymy jeszcze jak zachowa się Apple, bo dobry ruch z ich strony, mógłby trochę „przyćmić” sam fakt wybuchu.