Start › Forum › Odpowiedz na:
Kabel to kabel.po co sie aż tak promieniować ale o tym w ogóle sie nie mówi.za kilka-kilkanaście lat bedą wychodzić skutki zdrowotne mobilnych dostępowy dla tych co korzystają z tego bez głowy