Gość
31 stycznia 2014 o 07:41
Liczba postów: 139183
Ale płaczą, maja telefony na kartę, lajkują , żeby dostać bonusa… Wartość rynkowa, no geniusz po prostu… idź do Caritasu i sie wypłacz. Tu jest biznes. Ja w Play korzystam z nadajników PLUSa i jestem zadowolony, czego nie mogłem powiedzieć o Orange. Sieroty do roboty a nie płakać za 600 zł na zleceniu.