Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139232

JAKIE 4G ??? JAK W NIEMCZECH NAWET JESZCZE NIE MA 4G !!! A w Polsce ma być ???, chyba sieć PLAY I ZNOWU KŁAMIE !!!!!!.