Start › Forum › Odpowiedz na:
JAKIE 4G ??? JAK W NIEMCZECH NAWET JESZCZE NIE MA 4G !!! A w Polsce ma być ???, chyba sieć PLAY I ZNOWU KŁAMIE !!!!!!.