Gość
3 sierpnia 2013 o 07:23
Liczba postów: 139208
Witam.
Bella w N8 to totalny muł, 10 razy wolniejsza od Anny. Ma więcej wad niż zalet. Ja wgrałem Belle i po miesiącu meczenia się wróciłem do Anny. Kosztowało mnie to sto złotych. Zdecydowanie nie polecam.
franek-212