Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139183

Zgadzam się z tym że sieć Orange to dno !!!które tonie !!!!,ciekawe czy jeszcze do abonamentu dają bilety na mecz Polska San Marino -abonament na 24miesiące (w odbyt sobie mogą wsadzić te bilety i tą umowę !!!!). Przyznam szczerze że szef od marketingu sieć Orange NIE MA MÓZGU !!!i jest zacofany umysłowo !!!! w innych sieciach są LEPSZE PROMOCJE 🙂