Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139230

Przeciez to zdzierstow, adujesz 100zl zabieraja 80zl za no limit i 20zl za internet ;d gdy dzwonisz na stacjonarne musisz doladowc sobie telefon hehe.

Bez kitu takie oferty to totalne dno 🙂 w zasadzie sa znacznie lepsze oferty i za 100zl mozna miec wiecej.