Gość
21 grudnia 2012 o 06:22
Liczba postów: 139199
To było do przewidzenia. Teraz ostatnio porobili promocję z bonusowymi doładowaniami na andrzejki i mikołajki, a po Nowym Roku okaże się że będzie remont doładowań, albo zniosą dodatkową promocję przy doładowaniach. Kończy się też doładowanie zakrętkami Coca Coli, i skończy się doładowanie 10 za 5 na promocyjne. Tak przepadną złotówki bonusowe… Pora rozglądać się za jakimś konkurencyjnym pre-paidem…