Gość
19 grudnia 2012 o 09:46
Liczba postów: 139206
Tutaj raczej widzę przejęzyczenie pani prezez Gaj i chodzi o zakończenie w drugiej połowie stycznia a nie sierpnia. Wskazują na to wcześniejsze wypowiedzi, które mówiły o roztrzygnięciu przetargu jeszcze w grudniu oraz fakt, iż ktoś kto planuje z 6 miesięcznym wyprzedzeniem raczej nie będzie rozdrabniał się do dwóch tygodni. Już prędzej powidziała by, że w drugiej połowie roku. Ale moim zdaniem tak odległe rozstrzygnięcie to był by skandal. Te częstotliwości już zostały zwolnione przez wojsko i należy jak najszybciej z nich skorzystać.