Gość
21 listopada 2012 o 21:33
Liczba postów: 139207
A tym to się podwyżki marzą, jak nie potraficie działać w takich warunkach to czas na upadłość, czyżby „ZA DUŻY BY UPAŚĆ” też wam się marzył?
a zyski fiuuuu za granicę, i podatki zasilą zasiłki dla francuskich (również muzułmańskich) bezrobotnych, ot takie multi-kulti finansowane właśnie przez pomysły typu poredż