Lucek, trochę śmieszne są twoje tezy, skoro w3 nawet teraz broni się przed 29 gr. Często w niższych abonamentach stawki te są wyższe. Tak jak często standardowe stawki w prepaidach są NADAL wyższe niż 29 gr. I nie pisz, że stawki się wyrównały, tylko sprawdź sobie, że w standardzie nawet z w3 do w3 są wyższe w prepaidzie bądź mixie. Więc kiedy stawki by spadły, skoro nawet popychani ciągle mają stawki zawyżone?