Przykro mi o tym pisać, ale będziemy musieli zareagować w trosce o dobro portalu i odjąć, po 100 pkt, dwom liderom – jak nadal jakość komentarzy będzie na tak niskim poziomie. My chcemy zachęcac do merytorycznej dyskuji i takich Czytelnikow nagradzać. Andrzej